لوگو آقای یدک

امداد خودرو بومهن معتبرترین شرکت تعمیرات خودرو در شهرستان بومهن است که زیر نظر اتحادیه امداد خودرو فعالیت می کند. هدف اولیه مرکز امداد خودرو بومهن ارائه خدمات سریع و با کیفیت است. طیف خدمات خودرو در بومهن شامل یدک کشی، امداد و نجات، کفپوش، مکانیک سیار، تحویل بنزین سیار، تعویض باتری و تعمیر لاستیک می باشد. تیم ما در آقای یدک در شهرستان بومهن با ارائه قیمت های رقابتی آماده کمک رسانی به شما در شبانه روز است.

درباره امداد خودرو در شهر بومهن

امداد خرو آقای یدک به لطف تیم رانندگان ماهر متخصص در حمل و نقل خودرو در بومهن و استان بومهن به عنوان یک ارائه دهنده خدمات حمل و نقل خودرو در بومهن برجسته است. حمل و نقل انواع خودروهای ایرانی و خارجی اعم از تصادفی، لوکس، صفر و کلاسیک را انجام می دهند و از تحویل سریع با یدک کش بومهن اطمینان حاصل می کنند. آنها با کادری متعهد از متخصصان مجرب، حمل و نقل ایمن و کارآمد را بدون هیچ گونه آسیبی به وسایل نقلیه تضمین می کنند. مطمئن باشید شبانه روز آماده خدمت رسانی به همشهریان هستیم.

در چه شراطی می توانیم با امداد خودرو تماس بگیریم؟

اگر وسیله نقلیه شما بی حرکت است و نیاز به کمک یا کمک خودرو دارید، در هر ساعت از روز و هر روز هفته با امداد خودرو ما تماس بگیرید. تیم ما در 24 ساعت شبانه روز به سرعت به کمک شما خواهد آمد و اصلا نیاز نیست نگران و دلواپس خدمات ما در این زمینه باشید چرا که تیم ما در کمترین زمان می تواند خودش را به نیروهی شما برساند و از خدمات ما نهایت استفاده ممکنه را ببرید.

خدمات امداد خودرو بومهن به مشتریان چیست؟

حمل و نقل خودروهای لوکس و گران قیمت در سراسر ایران

با تضمین ایمنی کامل و ارائه پوشش بیمه از طریق خودروبر بمهان.

خدمات کابوتاژ بین المللی و حمل و نقل خودرو به مناطق مختلف در داخل کشور.

خدمات تعمیرات تلفن همراه 24/7 برای تعمیر خودروی شما در محل.

هزینه امداد خودرو بومهن به عامل های بستگی دارد که نمی توان برای آن قیمت ثابتی در نظر گرفت. بهتر ای است که پیش از ثبت کردن درخواست، اطلاعاتی را در مورد خودرو و نوع خرابی آن خودرو داشته باشید تا اینکه بتوان در قیمت خودرو به درستی عمل نمود.

 1. مسافت سفر یدک کش عاملی است که بر هزینه کلی حمل و نقل تأثیر می گذارد.
 2. انتخاب بین استفاده از ماشین یدک کش یا کریر هزینه های متفاوتی را در پی خواهد داشت.
 3. حمل وسیله نقلیه سنگین به دلیل افزایش وزن هزینه بیشتری را به همراه خواهد داشت.
 4. در سفرهای طولانی مانند شهری به شهر دیگر هزینه سوخت در نظر گرفته می شود.
 5. اگر مشتری بیمه یا ضمانت حمل و نقل را برای حمل خودرو صفر انتخاب کند، هزینه اضافی جداگانه محاسبه می شود.
 6. نوع وسیله نقلیه حمل شده توسط یدک کش نیز در تعیین قیمت نهایی نقش دارد.

مکانیک سیار در بومهن

قابلیت های امداد خودرو بومهن کدام است؟

عملیات بازیابی خودرو به قدرت و قدرت کششی قابل توجهی برای بالا بردن و جابجایی وسایل نقلیه ناتوان نیاز دارد. قاب های آمبولانس نیز باید دارای قابلیت حمل و نقل و یدک کشی سایر خودروها باشد. در منطقه بومهن، وانت های نیسان به ظرفیت یدک کشی استثنایی خود معروف هستند که آنها را به گزینه ای محبوب برای چنین کارهایی تبدیل می کند.

ابزار ضروری برای کامیون های یدک کش شامل یک زنجیر اتصال و یک میله نگهدارنده یا کشش وسیله نقلیه است. برای جلوگیری از آسیب رساندن به بدنه وسیله نقلیه در حال یدک کشی، از لاستیک محافظ در زیر خودرو که تجهیزات بکسل در آن قرار دارد استفاده می شود.

اهداف مجموعه امداد خودرو بومهن

 1. ارائه یک پلتفرم جامع برای سازماندهی خدمات حمل و نقل خودرو
 2. افزایش رضایت مشتریان با خدمات آمبولانس در شهر بومهن
 3. تضمین اعتماد مشتریان به حمل ایمن خودروهایشان
 4. ارائه یک طیف گسترده از خدمات حمل و نقل خودرو به افراد در سراسر ایران
 5. ارائه خدمات حمل و نقل خودروی لوکس به مشتریان
 6. حمل ایمن خودروهای ارزشمند در سراسر ایران از بومهن
 7. ترتیب برای تحویل و حمل و نقل خودروها به اماکن تعمیرات معتمد در داخل شهر در صورت لزوم.

یدک کش در بومهن

یکی دیگر از خدماتی که می توانید در بومهن از ما دریافت کنید همین خدمات یدک کش خودرو است که ما بر این باوریم که شما قادر خواهید بود از این خدمات استفاده نمایید و نهایت استفاده از این خدمات را ببرید. چنانچه از خدمات ما نیاز به اشتفاده داشتید کافیست که با شماره تماس 09199679708 تماس حاصل نمایید تا بهترین خدمات را بتوانید از ما دریافت کنید.

خدمات اقای یدک در زمینه ارسال یدک کش برای مشتریان

 1. ارسال یدک کش برای مشتریان
 2. حمل خودرو به سراسر کشور از بومهن
 3. ارسال مکانیک سیر به بومهن برای شما مشتریان عزیز

مکانیک سیار در بومهن

یدی دیگر از خدمات آقای یدک به مشتریان ارسال مکانیک سیار و اعزام بهترین مکانیک ها به محل مورد نظر است. شما می توانید بهترین خدمات در این زمینه و در زمینه مکانیک سیار را از ما خواستار شوید تا بهترین ها را دریافت نمایید و از بهترین خدمات ما استفاده نمایید.

حمل خودرو در بومهن

حمل انواع خودروهای لوکس و مدرن در بومهن را از آقای یدک خواستار شوید تا در زمینه ارائه دادن این خدمات به شما بتواند بهترین ها را ارائه نماید تا از این خدمات به بهترین شکل استفاده کنید.حمل خودرو بومهن یکی دیگر از خدمات مجموعه اقای یدک به مشتریان ثابت و پر و پا قرص خود می باشد و در این زمینه به شما توصیه می نماییم که بهترین ها را تجربه کنید تا از این خدمات ما نهایت سعی و استفاده لازمه را ببرید.

آخرین مطالب

مقالات مرتبط

امداد خودرو فشافویه - خودروبر فشافویه

امداد خودرو در فشافویه

مزایای یدک کش فشافویه سود یدک کش 30 درصد کاهش در حفاظ های رایگان 09199679708 آقای رحیمی 24/7 متخصصین باتجربه سود خودرو فشافویه سود یدک

Read More »

09199679708