لوگو آقای یدک

بارها برای تمامی ما اتفاق افتاده است که خودروی ما وسط جاده خراب می شود و در این زمینه به مشکل بر می خوریم و باید حتما ماشین را در کمترین زمان به نزدیکترین تعمیرگاه مورد نظر برسانیم. در اینجاست که می توان از خدمات امداد خودرویی استفاده کرد. اگر شما زمانی در جاده گیر افتادید می توانید از خدمات امداد خودرو در خاوران استفاده نمایید تا امدادگران ما در مکان حاضر شوند و بتوانید از این خدمات ما نهایت استفاده ممکنه را ببریدو فقط کافیست که با ما در ارتباط باشید و با کارشناسان ما هماهنگی کنید تا در این زمینه از بهترین خدمات ما مطلع شوید و بتوانید از این خدمان نهایت استفاده را ببرید.

امداد خودرو خاوران

امداد خودرو خاوران پیشروترین شرکت تعمیر خودرو در خیابان خاوران زیر نظر اتحادیه امداد خودرو است. یکی از مهمترین اهداف بهره مندی خودروبرهای خیابان خاوران تامین سریع و با کیفیت ادارات می باشد. ادارات حمل و نقل خودروی خیابانی خاوران یدک کش خیابان خاوران، کمک خودروی خیابان خاوران، کفی خیابان خاوران، مکانیک سیار خیابان خاوران، بنزین قابل حمل خیابان خاوران، باتری به باتری و تعمیر لاستیک را در خیابان خاوران ترکیب می کنند. همکاران ما در امداد خودرو آقای یدک در محدوده شهر خاوران آماده ارائه خدمات گران قیمت به صورت شبانه روزی و با هزینه اتحادیه می باشند.

خودروبر خاوران - آقای یدک

شماره یدک کش و خودروبر در خاوران

امداد خودرو آقای یدک یکی از امدادگران بزرگ در خیابان خاوران است که در خیابان خاوران محدوده تهران از رانندگان چیره دست بهره برده است. جابجایی انواع خودروهای ایرانی و خارجی تصادفی، اسراف، صفر و کلاسیک در خیابان خاوران و تمام نقاط تهران و ارسال به تمام شهرها با خودرو در خیابان خاوران تا حد امکان با کادری مجرب بدون آسیب رساندن به خودروی دوستداران امدادگر به روشی مطمئن در تمام ساعات شبانه روز در خدمت شما هموطنان گران خواهیم بود.

امداد خودرو جاده خاوران از با اعتبارترین شرکت های امداد خودرویی در کل منطقه خاوران زیر نظر اتجادیه امداد خودروی کشوری به شمار می رود. هدف اصلی امداد خودرو جاده خاوران ارائه دادن خدمات سریع و با کیفیت به مشتریان می باشد. همکاران ما در این زمینه به صورت 24 ساعته و با قیمت اتحادیه در خدمت شما عزیزان هستند.

در چه صورتی باید با خودروبر در خاوران تماس حاصل کنیم؟

شما وقتی که خودرویتان قابل حرکت نیست و به امدادرسانی نیاز پیدا می کنید در همه روزهای هفته و به شکل 24 ساعته قادر خواهید بود با ما در تماس باشید. همکاران ما در امداد خودرو جاده خاوران در سریع ترین حالت و زمان ممکن خودشان را به شما خواهند رساند تا در کنار شما عزیزان باشند.

شماره تماس امداد خودرو خاوران

خودروبر جاده ای در خاوران: 09393858985

یدک کش جاده ای خاوران: 09393858985

مکانیک سیار جاده ای خاوران: 09393858985

برای دریافت خدمات امداد خودرو رودهن می توانید با ما تماس حاصل کنید.

خدمات امداد خودرو خاوران به مشتریان چیست؟

 1. حمل خودروهای اسراف و گران قیمت به تمام نقاط ایران با امنیت کامل و صدور حفاظ برای وسیله نقلیه شما با باربری خیابان خاوران.
 2. این کشور دارای کابوتاژ و حمل و نقل اتومبیل در سراسر جهان به سایر
 3. مناطق کشور است.
 4. تعمیرگاه پرتابل و تعمیر خودروی شما به صورت شبانه روزی.
 5. سوخت رسانی به خودروهای ترخیص شده در خیابان توسط خودروی اورژانس خیابان خاوران
 6. تعویض و تعمیر دوشاخه و سیم استارت خودرو در محل توسط امدادگر

قیمت امداد خودرو جاده خاوران

قیمت امداد خودرو در جاده خاوران به عامل های متفاوتی بستگی دارد و نمی توان یک قیمت مشخصی را برای آن در نظر گرفت. بهتر است که پیش از ثبت کردن درخواست، اطلاعات را در مورد خرابی ماشین و نوع خرابی ماشین خود بررسی کنید تا در قیمت صرفه جویی شود.

 • استفاده از نوع یدک کش یا حامل خودرو شامل عوارض متمایز می شود.
 • بکسل کردن یک ماشین طاقت فرسا تلفات بیشتری خواهد داشت.
 • در تفکیک های طولانی برای مثال از شهری به شهر دیگر هزینه سوخت خیابان خاوران محاسبه می شود.
 • در مورد حمل و نقل وسیله نقلیه صفر، در فرصتی که مشتری درخواست حفاظت یا حمل و نقل کند، عوارض دریافت شده به طور مستقل محاسبه می شود.
 • نوع خودرویی که توسط کامیون یدک‌کش حمل می‌شود علاوه بر این بر هزینه آن تأثیر می‌گذارد.

اگر در جاده گیر کردید و به خدمات امداد خودرو پرند نیاز داشتید کافیست که با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت خود را به شما برسانیم.

قابلیت امداد خودرو مطمئن و ایمن در اصفهان

امداد خودرو باید قدرت و نیروی کششی را برای بلند کردن و منتقل کردن ماشین های خراب شده را داشته باشد. همین ظور شاسی امداد خودرو باید بتواند توانایی حمل خودروهای دیگر را داشته باشد. در استان تهران معمولا خودروهایی مثل یدک کش و نیسان توانایی چنین کاری را دارند. برای همین برای انجام چنین فعالیت هایی از امداد خودرو در تهران استفاده می نمایند تا این کار را برایشان انجام بدهد.

مناطق تحت پوشش امداد خودرو آقای یدک در تهران

 1. امداد خودرو جاده خاوران
 2. خودروبر جاده خاوران
 3. یدک کش جاده خاوران
 4. جرثقیل جاده خاوران

اهداف مجموعه جاده خاوران کدام است؟

 • ارائه سیستم درست برای ساماندهی همه خدمات حمل خودرو جاده خاوران
 • بالا بردن رضایتمندی مشتریان از خدمات امداد خودرو جاده خاوران
 • ارائه دادن خدمات متنوع به مشتریان در جاده خاوران
 • حمل کردن خودروهای لوکس و گران قیمت در کل ایران
 • اعزام نیرو و حمل خودرو در صورت نیاز به تعمیرگاه ها در کل کشور

تعمیرکارسیار در محل در خودروبر خاوران

 • باطری به باطری با امداد خودرو خاوران
 • سوخت رسانی سیار با امدادرسانی خاوران
 • پنچیرگیری خودرو با امداد خودرو خاوران
 • تعمیر خودرو در مخل با امداد خودرو خاوران
 • جرثقیل و یدک کش با امداد خودرو خاوران

حمل خودرو خاوران – حمل ماشین خاوران

حمل و نقل خودروی خاوران با نقطه جلب رضایت ارباب رجوع و ایفای تعهدات خود با اعطای مدیریت کل با ارباب رجوع از جمله ادارات حمل و نقل خودرو خاوران، ادارات تعمیرگاه خاوران، ادارات همه کاره خاوران، ادارات در محل کار یا داخل، ادارات سفر و تذکر خاوران، ثبت نام ادارات کارت به آنها در اقصی نقاط خاک خاوران و در سراسر کشور برای خدمت رسانی به رانندگان با کلی سخت افزار شرایط کاملاً متفاوت و مکان های کاملاً متفاوت فعالیت می کنند.

آخرین مطالب

مقالات مرتبط

امداد خودرو فشافویه - خودروبر فشافویه

امداد خودرو در فشافویه

مزایای یدک کش فشافویه سود یدک کش 30 درصد کاهش در حفاظ های رایگان 09199679708 آقای رحیمی 24/7 متخصصین باتجربه سود خودرو فشافویه سود یدک

Read More »

09199679708